Oferta dla klientów indywidualnych


Świadczymy usługi w każdym etapie inwestycji. Począwszy od usług geodezyjnych przy budowaniu bądź rozbudowie domu, poprzez pomiar powykonawczy, a skończywszy na wydzielaniu nieruchomości w celu bądź po zakupie działki i / lub nieruchomości.

Po prawej stronie znaleźć można menu z podziałem na poszczególne sekcje. Poniżej sporządziliśmy krótki opis każdej z usług, tak by wiedzieli Państwo którą zakładkę wybrać w zależność od problemu.

Wykonanie map oraz Wytyczanie to usługi konieczne podczas budowy nowego domu bądź rozbudowy starego. Jeśli chcą Państwo doprowadzić przyłącze sieci uzbrojenia terenu do swojego domu bądź zaktualizować mapę nieruchomości to właśnie w tych dwóch działach znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

Inwentaryzacje to dział, który zainteresuje osoby które wybudowały już dom i przyłącze, ponieważ kolejnym krokiem jest właśnie pomiar powykonawczy, o którym więcej informacji znajdziecie właśnie w tym dziale.

Podziały dotyczą wydzielenia części nieruchomości w celu sprzedaży, wydzielenia działki pod budynek mieszkalny lub wyjścia ze współwłasności.

Wznowienia, rozgraniczenie – informacje pomocne w przypadku gdy planują Państwo zakup nieruchomości, ale nie znają jej granic lub planują się Państwo grodzić czy poznać po prostu stan prawny nieruchomości.

Jednak najlepiej i najpewniej skorzystać z kontaktu telefoczniego. Dokładnie i profesjonalnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. 

tel: 511-827-831 lub 730-243-243 
email: biuro@geo-szkic.pl

Geo-szkic to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem. Sprawdź nasze realizacje!